Para Kazan

Kampüsüs ile nasıl para kazanabilirim?Sistemimiz sadece üniversiteli öğrencilerimizin kullanımına ve para kazanmalarına açıktır. Öğrenci kardeşlerimizin üniversite hayatı boyunca, sitemizde vakit geçirdikleri sürede hem eğlenip hem de para kazanmalarını sağlamak amacıyla, platformumuz üzerinden para kazanma sistemini faaliyete geçirdik.


Sistem üzerinden para kazanmak oldukça kolay. Sadece arkadaşlarınız ile vakit geçirip, eğlenmenize bakın. Ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

DİKKAT: Anlamsız ve tekrar eden gönderi,yorum yapan ve gerçek isim soyisim kullanmayan, +13 paylaşım yapan, küfür eden ve sistemi suistimal edenin hesabı dondurulur veya silinerek sitemizden uzaklaştırılır.


Sık Sorulan Sorular (S.S.S)  S - Kampüsüs'den nasıl para kazanırım?
  C - Gönderi, yorum, beğeni gibi aktiviteler yaparak puan biriktirebilir ve size ait referans adresi ile arkadaşlarınızın da üye olmasını sağlayarak para kazanabilirsiniz.

  S - Ödeme için taban fiyat nedir?
  C - 25 TL tutarına ulaştığınız zaman Cüzdanım sayfasından para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeler her ay sonu adınıza papara, hesap no veya IBAN adresinize EFT / Havale şeklinde yapılacaktır.

  S - Puanlama uygulamasında günlük kota var mı?
  C - Evet bulunuyor.Günlük kota 650 puandır.

  S - Referans linkim ile üyelikte bir sınır bulunuyor mu?
  C - Kurallara uyduğunuz müddetçe sınır bulunmuyor. Size özel link için tıklayın.

  S - Ödemeleri nasıl yapıyorsunuz?
  C - Referans yolu ile üyeliklerden elde edilen kazançların ön incelemesi yapılıyor. Yaptığınız paylaşımlar etkinlikleriniz incelendikten sonra olumsuz bir davranış olmadığı sürece hesabınıza ödemeler yapılmaktadır.

  S -Ödemelerde kesinti oluyor mu?
  C - Hayır. Herhangi bir kesinti söz konusu değildir.Kullanım Şartları için TIKLAYINIZ